Yhteystiedot

Laskutus

Käytämme ostolaskujen sähköistä käsittelyä ja vastaanotamme verkkolaskuja Liaison Technologies verkkolaskupalvelun kautta:

Y-tunnuksemme: 2960241-9
OVT-tunnus: 003729602419
Välittäjän tunnus: 003708599126

Paperiset meille osoitetut laskut lähetetään liitteineen osoitteeseen:

Aura Rakennus Oy, PL 18, 20101 Turku

tai sähköpostiin toimisto@heinoja.fi

Aura Rakennus Oy:n tarkemmat laskutusohjeet (pdf)

Ota yhteyttä

Mikko Kilpi

Toimitusjohtaja
050 467 5768
mikko.kilpi@aurarakennus.fi

Santtu Saukkonen

Johtaja – kaupallinen
040 746 9855
santtu.saukkonen@aurarakennus.fi

Petri Hyttinen

Johtaja – tuotanto
0400 776 732
petri.hyttinen@aurarakennus.fi

Juho Niemi

Johtaja – hankekehitys
050 475 8421
juho.niemi@aurarakennus.fi

Kimmo Kotro

Hallituksen puheenjohtaja
0400 827 629
kimmo.kotro@aurarakennus.fi

Anttoni Salminen

Työpäällikkö
040 573 4991
anttoni.salminen@aurarakennus.fi

Sami Valkama

Talouspäällikkö
040 715 9911
sami.valkama@aurarakennus.fi

Anni Hellsten

Asiakaspalveluvastaava, asukasmuutokset
044 078 9821
anni.hellsten@aurarakennus.fi