Yhteystiedot

Aura Rakennus Oy

Y-tunnus 2960241-9

Laskutus

Verkkolaskutustietomme ovat 15.1.2022 alkaen:

Verkkolaskuosoite: 003729602419
Verkkolaskuoperaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme teitä lähettämään jatkossa paperiset laskut ja/tai pdf-laskut alla oleviin osoitteisiin.

Paperilaskut pyydämme lähettämään osoitteeseen:

Aura Rakennus Oy
29602419
PL 100
80020 Kollektor Scan

PDF-laskut voidaan lähettää sähköpostilla osoitteeseen:
invoice-29602419@kollektor.fi

Aura Rakennus Oy:n tarkemmat laskutusohjeet (pdf)

Henkilöstö

Mikko Kilpi

Toimitusjohtaja
050 467 5768
mikko.kilpi@aurarakennus.fi

Santtu Saukkonen

Johtaja – kaupallinen
040 746 9855
santtu.saukkonen@aurarakennus.fi

Petri Hyttinen

Johtaja – tuotanto
0400 776 732
petri.hyttinen@aurarakennus.fi

Juho Niemi

Johtaja – hankekehitys
050 475 8421
juho.niemi@aurarakennus.fi

Kimmo Kotro

Hallituksen puheenjohtaja
0400 827 629
kimmo.kotro@aurarakennus.fi

Sami Valkama

Talouspäällikkö
040 715 9911
sami.valkama@aurarakennus.fi

Johanna Paalasmaa

HR-päällikkö
040 682 0052
johanna.paalasmaa@aurarakennus.fi

Anttoni Salminen

Työpäällikkö
040 573 4991
anttoni.salminen@aurarakennus.fi

Mika Mäntymäki

Työpäällikkö
044 011 1019
mika.mantymaki@aurarakennus.fi

Anssi Virkki

Projekti-insinööri
044 493 2545
anssi.virkki@aurarakennus.fi

Anni Hellsten

Asuntomyyjä, LKV
044 078 9821
anni.hellsten@aurarakennus.fi

Annika Toiviainen

Asiakaspalveluvastaava, asukasmuutokset
044 493 4905
annika.toiviainen@aurarakennus.fi