Yhteystiedot

Aura Rakennus Oy

Y-tunnus 2960241-9

Aura Rakennus Uusimaa Oy

Y-tunnus 3296419-7

Laskutus

Aura Rakennus Länsi-Suomi Oy

Verkkolaskuosoite: 003729602419
Verkkolaskuoperaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Aura Rakennus Länsi-Suomi Oy:n tarkemmat laskutusohjeet (pdf)

 

Aura Rakennus Uusimaa Oy

Verkkolaskuosoite: 003732964197
Verkkolaskuoperaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Aura Rakennus Uusimaa Oy:n tarkemmat laskutusohjeet (pdf)

 

Aura Rakennus Oy

Verkkolaskuosoite: 003732894301
Verkkolaskuoperaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Aura Rakennus Oy:n tarkemmat laskutusohjeet (pdf)

Aura Rakennus Oy

Hallinto

Mikko Kilpi

Toimitusjohtaja
050 467 5768
mikko.kilpi@aurarakennus.fi

Kimmo Kotro

Hallituksen puheenjohtaja
0400 827 629
kimmo.kotro@aurarakennus.fi

Santtu Saukkonen

Johtaja – kaupallinen
040 746 9855
santtu.saukkonen@aurarakennus.fi

Sami Valkama

Talouspäällikkö
040 715 9911
sami.valkama@aurarakennus.fi

Emma Eklund

Taloushallinnon assistentti
045 638 2396
emma.eklund@aurarakennus.fi

Aura Rakennus Uusimaa Oy

Antti Lahtinen

Toimitusjohtaja
050 463 1325
antti.lahtinen@aurarakennus.fi

Aura Rakennus Länsi-Suomi Oy

Mikko Kilpi

Toimitusjohtaja
050 467 5768
mikko.kilpi@aurarakennus.fi

Petri Hyttinen

Johtaja – tuotanto
0400 776 732
petri.hyttinen@aurarakennus.fi

Timo Korhonen

Johtaja – hankekehitys
040 169 1896
timo.korhonen@aurarakennus.fi

Johanna Paalasmaa

HR-päällikkö
040 682 0052
johanna.paalasmaa@aurarakennus.fi

Anttoni Salminen

Työpäällikkö
040 573 4991
anttoni.salminen@aurarakennus.fi

Lassi Tuhkanen

Työpäällikkö
044 702 2217
lassi.tuhkanen@aurarakennus.fi

Mika Mäntymäki

Työpäällikkö
044 011 1019
mika.mantymaki@aurarakennus.fi

Ville Ahti

Takuutyöpäällikkö
050 390 8855
ville.ahti@aurarakennus.fi

Anssi Virkki

Projekti-insinööri
044 493 2545
anssi.virkki@aurarakennus.fi

Annika Toiviainen

Asiakaspalveluvastaava, asukasmuutokset
044 493 4905
annika.toiviainen@aurarakennus.fi

Anni Hellsten

Asuntomyyjä, LKV
044 078 9821
anni.hellsten@aurarakennus.fi