Konsernin yhteystiedot ja ihmiset Skip to main content

Yhteystiedot

Aura Rakennus Länsi-Suomi Oy

Aura Flow Oy

Aura Rakennus Uusimaa Oy

Aura Rakennus Pohjois-Suomi Oy

Laskutus

 

Aura Rakennus Länsi-Suomi Oy (2960241-9)

Verkkolaskuosoite: 003729602419
Verkkolaskuoperaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Aura Rakennus Länsi-Suomi Oy:n tarkemmat laskutusohjeet (pdf)

 

 

Aura Rakennus Uusimaa Oy (3296419-7)

Verkkolaskuosoite: 003732964197
Verkkolaskuoperaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Aura Rakennus Uusimaa Oy:n tarkemmat laskutusohjeet (pdf)

 

 

Aura Rakennus Pohjois-Suomi Oy (3360258-5)

Verkkolaskuosoite: 003733602585
Verkkolaskuoperaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Aura Rakennus Pohjois-Suomi Oy:n tarkemmat laskutusohjeet (pdf)

 

 

Aura Rakennus Oy (3289430-1)

Verkkolaskuosoite: 003732894301
Verkkolaskuoperaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Aura Rakennus Oy:n tarkemmat laskutusohjeet (pdf)

Aura Rakennus Oy

Hallinto

Mikko Kilpi

Toimitusjohtaja
050 467 5768
mikko.kilpi@aurarakennus.fi

Kimmo Kotro

Hallituksen puheenjohtaja
0400 827 629
kimmo.kotro@aurarakennus.fi

Santtu Saukkonen

Johtaja – kaupallinen
040 746 9855
santtu.saukkonen@aurarakennus.fi

Sami Valkama

Talouspäällikkö
040 715 9911
sami.valkama@aurarakennus.fi

Emma Eklund

Taloushallinnon assistentti
045 638 2396
emma.eklund@aurarakennus.fi

Anssi Virkki

Kehitysinsinööri
044 493 2545
anssi.virkki@aurarakennus.fi

Aura Rakennus Uusimaa Oy

Antti Lahtinen

Toimitusjohtaja
050 463 1325
antti.lahtinen@aurarakennus.fi

Jarno Kallinen

Johtaja – tuotanto
050 364 8926
jarno.kallinen@aurarakennus.fi

Timo Ruuskanen

Johtaja – hankekehitys
040 568 7591
timo.ruuskanen@aurarakennus.fi

Aura Rakennus Pohjois-Suomi Oy

Ari Loukkola

Toimitusjohtaja
0400 942890
ari.loukkola@aurarakennus.fi

Mikko Karvonen

Tuotantojohtaja
040 720 4499
mikko.karvonen@aurarakennus.fi

Janne Tuovila

Myyntipäällikkö
0400 195 778
janne.tuovila@aurarakennus.fi

Aura Rakennus Länsi-Suomi Oy

Mikko Kilpi

Toimitusjohtaja
050 467 5768
mikko.kilpi@aurarakennus.fi

Petri Hyttinen

Johtaja – tuotanto
0400 776 732
petri.hyttinen@aurarakennus.fi

Timo Korhonen

Johtaja – hankekehitys
040 169 1896
timo.korhonen@aurarakennus.fi

Anttoni Salminen

Työpäällikkö
040 573 4991
anttoni.salminen@aurarakennus.fi

Lassi Tuhkanen

Työpäällikkö
044 702 2217
lassi.tuhkanen@aurarakennus.fi

Ville Ahti

Takuutyöpäällikkö
050 390 8855
ville.ahti@aurarakennus.fi

Jari Honkanen

Laskentapäällikkö
050 388 6150
jari.honkanen@aurarakennus.fi

Annika Toiviainen

Projekti-insinööri
044 493 4905
annika.toiviainen@aurarakennus.fi

Terhi Lähteenoja

Asuntomyyjä, Asukasmuutosvastaava
044 725 4338
terhi.lahteenoja@aurarakennus.fi

Anni Hellstén

Asuntomyyjä, LKV

(Äitiyslomalla)

Aura Flow Oy

Ari Mäkilä

Projektipäällikkö
040 500 1637
ari.makila@auraflow.fi