Yhteystiedot

Aura Rakennus Oy

Itäinen Rantakatu 74 D 167
20810 TURKU

Y-tunnus 2960241-9

toimisto@aurarakennus.fi

LaskutusHenkilöstö

Laskutus

Käytämme ostolaskujen sähköistä käsittelyä ja vastaanotamme verkkolaskuja Liaison Technologies verkkolaskupalvelun kautta:

Y-tunnuksemme: 2960241-9
OVT-tunnus: 003729602419
Välittäjän tunnus: 003708599126

Paperiset meille osoitetut laskut lähetetään liitteineen osoitteeseen:

Aura Rakennus Oy
PL 18
20101 Turku

tai sähköpostiin toimisto@heinoja.fi

Aura Rakennus Oy:n tarkemmat laskutusohjeet (pdf)

Ota yhteyttä

Mikko Kilpi

Toimitusjohtaja
050 467 5768
mikko.kilpi@aurarakennus.fi

Santtu Saukkonen

Johtaja – hankekehitys
040 746 9855
santtu.saukkonen@aurarakennus.fi

Petri Hyttinen

Johtaja – tuotanto
0400 776 732
petri.hyttinen@aurarakennus.fi

Kimmo Kotro

Hallituksen puheenjohtaja
0400 827 629
kimmo.kotro@aurarakennus.fi

Juuli Saukkonen

Hallintopäällikkö
045 675 7804
juuli.saukkonen@aurarakennus.fi

Anni Hellsten

Asiakaspalveluvastaava, asukasmuutokset
044 078 9821
anni.hellsten@aurarakennus.fi